Joukkueet

Kausi 2018-19

Pallokoulu

  • alle 7-vuotiaat
  • torstaisin klo 18.00-19.00 Sontulan koululla
  • Heidi Jalli, heidi.m.jalli@gmail.com, puh. 0407638007

Touhulentis

  • 7-8 -vuotiaat
  • tiistaisin klo 16.30-17.30 Pappilan koululla
  • Oula Pihlajamäki, oula.pihlajamaki@lempaala.fi, puh. 0407637122

F-tytöt

  • 7-9 -vuotiaat
  • tiistaisin klo 17.30-18.30 Pappilan koululla
  • lauantaisin klo 11.30-13.00 Pappilan koululla
  • Riitta Lehtonen, riitta.j.lehtonen@gmail.com, puh. 0405249952
  • Tiina Vaittinen, tinkevaittinen@gmail.com, puh. 0503008405
  • Tiia Välimäki, tiia.valimaki@gmail.com, puh. 0406477164

F-pojat

  • 7-9 -vuotiaat
  • maanantaisin klo 18.30-20.00 Pappilan koululla
  • Janne Katoperä, katopera@gmail.com, puh. 0505210666
  • Jani Antola

E-tytöt

  • 9-11 -vuotiaat
  • tiistaisin klo 17.30-18.30 Pappilan koululla
  • lauantaisin klo 11.30-13.00 Pappilan koululla
  • Riitta Lehtonen, riitta.j.lehtonen@gmail.com, puh. 0405249952
  • Tiina Vaittinen, tinkevaittinen@gmail.com, puh. 0503008405
  • Tiia Välimäki, tiia.valimaki@gmail.com, puh. 0406477164

E-pojat

  • 9-11 -vuotiaat
  • tiistaisin klo 17.30-18.30 Viialan palloiluhallilla
  • perjantaisin klo 18.00-19.30 Ylämäen koululla Vesilahdessa
  • Janne Katoperä, katopera@gmail.com, puh. 0505210666
  • Jarkko Kankainen, puh. 0451363794

D-tytöt

  • 11-13 -vuotiaat
  • tiistaisin klo 17.30-18.30 Ylämäen koululla Vesilahdessa
  • torstaisin klo 17.30-19.00 Viialan palloiluhallilla
  • lauantaisin klo 13.00-15.00 Viialan palloiluhallilla
  • Tiina Vaittinen, tinkevaittinen@gmail.com, puh. 0503008405
  • Juha Siltanen
  • Tiia Välimäki, tiia.valimaki@gmail.com, puh. 0406477164
  • Kalle Purma, kalle.purma@gmail.com, puh. 0408644726

A-tytöt ja naisten 3-sarja

  • alle 20-vuotiaat, naiset
  • tiistaisin klo 18.00-19.30 Viialan palloiluhallilla
  • keskiviikkoisin klo 18.30-20.00 Viialan palloiluhallilla
  • sunnuntaisin klo 16.00-18.00 Viialan palloiluhallilla
  • Jarmo Pikkuharju, jarmo.pikkuharju@pp.inet.fi, puh. 0400831177
  • Arja Pikkuharju, arja.pikkuharju@pp.inet.fi, puh. 0505570056

Akat-Volley

  • aikuiset harrastelijat
  • sunnuntaisin klo 16.00-18.00 Pappilan koululla
  • Riitta Lehtonen, riitta.j.lehtonen@gmail.com, puh. 0405249952
  • Mia Lumpiola, mia.lumpiola@gmail.com, puh. 0505860639

Patukerho

  • aikuiset harrastelijat
  • sunnuntaisin klo 9.00-11.00 Viialan palloiluhallilla
  • Kai Heino, kai.heino62@gmail.com